close

Design

DesignJedáleň a kuchyňaKnižnicaObývačkyPracovňa

Ako Okamžite Prilákať Zákazníkov do Vašej Reštaurácie?

Jedálenský stôl ZORA

Pestrá ponuka chutných jedál a nápojov z prvotriednych surovín je v dnešnej dobe pre zákazníka samozrejmosťou. No existuje mnoho ďalších dôležitých detailov, prostredníctvom ktorých zákazníci posudzujú kvalitu reštaurácie. V každom prípade, prostredie reštaurácie je rovnako dôležité ako kvalita samotného jedla. Pri plánovaní interiérového dizajnu a usporiadania reštaurácie by ste si mali vybrať všestranný nábytok, ktorý by spĺňal rozmanité požiadavky Vašich zákazníkov. Od výberu vzorov, materiálu a veľkostí, by mal byť každý prvok dobre prispôsobený dizajnu, funkcii a usporiadaniu priestoru.

Ako Si Získate Zákazníka?

Použite Vhodné Osvetlenie. Prvé dojmy sú dôležité, a pokiaľ ide o reštauráciu, osvetlenie hrá väčšiu úlohu, ako by ste mohli očakávať. Jedlo môže byť výborné, nápoje dokonale chladené, ale ak svetlo nie je správne, zákazník sa nebude cítiť dobre. Osvetlenie v baroch a osvetlenie v reštauráciách je jednoznačne niečo, čo treba brať vážne.„Pri navrhovaní Vášho osvetlenia by ste mali zvážiť tri veci: koncept, cieľové publikum a priestor, ktorý používate“. Efektívne osvetlenie v reštaurácii, posilní Vašu dizajnovú tému a prispeje k pozitívnemu dojmu z priestoru, ktorý spolu s dobrým zákazníckym servisom a jedlom môže povzbudiť zákazníkov, aby sa vrátili. Vedeli ste, že hladinu osvetlenia každého priestoru udávajú normy? Skúsení návrhári v 123LED.sk vám radi poradia optimálny počet a typ LED svietidiel pre konkrétny priestor. To aby v ňom bolo dostatok svetla a pritom ste na osvetlení maximálne ušetrili.

Čarovnú atmosféru vo Vašej reštaurácii zaručene vykúzli závesné svietidlo Shadow II, ktoré nájdete v našej ponuke.

Závesné svietidlo Shadow II

Využite stratégiu farieb

Farby rezonujú so zákazníkom na podvedomej úrovni a môžu byť kľúčovým faktorom pri vytváraní miest na sedenie. Prečítajte si zopár rád, ako môžete využiť túto stratégiu. Červená spôsobí, že hostia budú jesť rýchlejšie a veľmi skoro odídu. Je vhodná do rýchlych občerstvení. Oranžová prináša ľudom pocit šťastia a veselosti. Je vynikajúca pre rýchle občerstvenia a cukrárne.Vo všeobecnosti je žltá farba veľmi živá a vzrušujúca, takže nie je ideálna pre uvoľnené prostredie. Hodí sa do rýchleho občerstvenia a kaviarne. Zelené zemité tóny sú upokojujúce. Sú vynikajúcou voľbou pre reštaurácie, ktoré ponúkajú jedlá so zdravými potravinami. Hnedá farba pomáha hosťom relaxovať a cítiť sa pohodlne. Hodí sa do kaviarne, bistra, modernej reštaurácie, alebo baru. Ak chcete na svojich zákazníkov pôsobiť dôveryhodne stavte na modrú. Biela farba dodáva Vášmu prostrediu príjemný a pohodový pocit. Hodí sa do malých reštaurácií a bistier, banketových sál a svadobných miestností. Tmavý interiér už nie je tabu a v správnej kombinácii s nábytkom a osvetlením si môžete dovoliť použiť čiernu farbu aj na celú stenu. Nápoje v bufetovej reštaurácii budú hosťom oveľa viac chutiť, ak nájdete správny pomer medzi jednotlivými farbami.

Ak nechcete výlučne maľovať steny, tapeta je životaschopnou možnosťou pre reštaurácie. Existuje niekoľko unikátnych, kvalitných tapiet, ktoré Vám pomôžu vytvoriť zaujímavý dizajn a vyniknúť v oblasti Vášho podnikania. Pri hľadaní vhodnej tapety sa uistite, že ju môžete ľahko vyčistiť. Ak hľadáte originalitu, špičkový dizajn, ale aj kvalitu ste tu správne.

Moderné fototapety na stenu

Vyberte rôzne typy stoličiek 

Každý majiteľ reštaurácie vie, že úspech podnikania v gastronómii závisí od mnohých faktorov. Ak podnikáte už dlhšiu dobu, možno je načase prehodnotiť vzhľad Vašich priestorov. Tu sú niektoré z návrhov z ktorých si môžete vybrať. Polypropyléno kreslá  sa stávajú populárnou voľbou vďaka svojej mobilite a ľahkému uskladneniu.

Dizajnová jedálenská stolička Lena / čierna

Kreslá sú obľúbené pre ich pohodlie. Sú ideálne, ak prevádzkujete salónik alebo nočný klub. Vaši hostia sa budú cítiť pohodlne a radi budú tráviť viac času vo Vašom podniku, čo bude samozrejme viesť k zvýšeným ziskom.  Exkluzívne otočné a výškovo nastaviteľné kreslo LEO zapadne do akéhokoľvek priestoru.

https://www.estilofina.sk/vypredaj-zlavy-az-do-55/otocne-kreslo-leo-biele.htm

Barové stoličky sú viac ako len sedenie v barovom sektore. Barová stolička odzrkadľuje štýl a osobnosť na akomkoľvek mieste. Ako doplnok k ostatným zariadeniam, môžu vaši hostia pochopiť jedinečný koncept, ktorý vaša reštaurácia ponúka. Barová stolička ako je JEREMY uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Je vyrobená z kvalitných materiálov je veľmi pohodlná a sedenie je veľmi príjemné.

 

Barová stolička JEREMY

Detské jedálenské stoličky sú už dnes samozrejmosťou, pribudli kútiky s hračkami, prebaľovacie pulty, detské menu. Sú určené pre deti a batoľatá. Je to skvelý spôsob, ako zabezpečiť, aby sa dieťa spolu s rodičmi pokojne najedli. Z podnikateľského hľadiska ústretoví a tolerantní prístup ide ruka v ruke, pretože spokojné dieťa rovná sa spokojný rodič, čo sa odzrkadlí aj na celkovej tržbe.

Usporiadanie stoličiek

Usporiadanie sedenia v reštaurácií je hlavnou zložkou vášho konceptu. Vytvárate scénu pre stolovanie a oddeľujete sa od konkurencie, ale nie je to len o estetike. Pri výbere nábytku sa zamyslite nad dlhodobými plánmi a cieľmi vášho podniku. Starostlivo si vyberte tému a dizajn! Téma a dizajn Vašej reštaurácie výrazne ovplyvňuje, ako zákazníci vnímajú Vašu reštauráciu a sedenie je jedným z najväčších aspektov Vášho interiéru. Dôležité je zvážiť: vhodné miesta na sedenie, štýl, farbu, materiál a dokonca aj drobné detaily, ako sú obrazy. Vyberte rozloženie, ktoré ponechá dostatočný priestor medzi stolami a dostatok priestoru pre prechod medzi nimi. Uistite sa, že aj medzi stolami je dostatok miesta a dostatok priestoru za stoličkami aby si zákazníci mohli vychutnať jedlo s trochou súkromia a pohodlia.

Stavíte na pohodlie alebo praktickosť?

Ako vyriešiť tento problém? Jednoducho zvážte, kto sú vaši zákazníci a čo očakávajú, keď prídu do Vašej reštaurácie. Ak ste reštaurácia rýchleho občerstvenia, Vaše sedenie sa pravdepodobne bude opierať skôr o praktickosť. Samozrejme, že ideálne sedenie je také, ktoré je štýlové, pohodlné a praktické v jednom.

 

Barový stolík NEAT

Čistota je pol života

Hygiena a dezinfekcia sú najdôležitejšie aspekty v reštaurácii. Bez ohľadu na to, aké chutné je vaše jedlo, pokrmy kreatívne pripravené a vynikajúce, zákazníci nebudú navštevovať Váš podnik ak nie je čistý.

Na starostlivosť azda najnáročnejším typom nábytku sú čalúnené sedačky či kreslá. Slnečné žiarenie spôsobuje ich vyblednutie, teplo z radiátora ovplyvní farbu látky, prach, potenie, škvrny, neodborné tepovanie, to všetko Vám môže do značnej miery poškodzuje zariadene reštaurácie.  Na ošetrovanie a čistenie kovových častí nábytku používajte vždy mäkké handričky. Chrómové časti vyleštite vždy len na to určenými prípravkami. Kovové časti, ktorých povrch je upravený farbením, neleštite! Stačí ho zbaviť nečistôt. Môžte použiť aj chemické čistiace prostriedky, ktoré sú výrobcom určené na ošetrovanie kovových častí nábytku.

Dôležitosť každodenného upratovania a údržba vašej reštaurácie je nevyhnutná, k tomu, aby sa stala úspešnou.

 

Páči sa vám tento článok? Zdieľajte ho s Vašimi priateľmi.

 

continue reading
DesignJedáleň a kuchyňaKnižnicaObývačkyPracovňa

Ako Pripraviť Ten Najkrajší Vianočný Stôl? Poradíme Vám!

sam-loyd-485926-unsplash

Štedrý večer je osobitým dňom, ktorý oslavujeme s našou blízkou rodinou a súčasne je často jedinečnou príležitosťou, aby sme sa stretli aj so vzdialenejšími rodinnými príslušníkmi. Hoci sú Vianoce najkrajším obdobím roka, pre niektorých z nás, môžu byť trocha stresujúce. Existuje toľko vecí, ktoré je potrebné urobiť a obmedzený čas na ich vykonanie. Pracujúci ľudia sa môžu cítiť obzvlášť vyťažení, pretože sa snažia napchať vianočné aktivity do už obmedzeného „voľného času“. Ak sa presne takto cítite aj Vy, je načase použiť niektorú zo stratégii pre riadenie svojho času a znížiť tak predvianočný stres….pocit, že máte všetko pod kontrolou, je oveľa príjemnejší než pocit, že ste poháňaný ako jeden zo Santových sobov. Vianočné sviatky prežijete bez stresu, ak si všetko dobre načasujete – pečenie, varenie, upratovanie, nakupovanie …… čaká na Vás toho veľa čo musíte stihnúť urobiť do Vianoc. Aj napriek tomu, že máte veľa povinností, snažte sa eliminovať predvianočný zhon.

Dizajnový jedálenský stôl Rococo 180 cm mramor

Vianočné Stolovanie – Rady, Tipy, Inšpirácie

Prvá vec o ktorej by ste sa mali uistiť v dostatočnom predstihu, je to, či miesto, kde chcete umiestniť jedálenský stôl  bude rozmerovo a tvarovo vyhovovať všetkým členom Vašej rodiny. V malej kuchyni bude veľký jedálenský stôl pôsobiť nevhodne, takže je lepšie vyberať skladacie modely. Okrúhly stôl je skvelou voľbou pre menšie byty a nielenže je dizajnovo pôsobivejší, ale ak si zvolíte stôl zo stredovou nohou, zmestí sa k nemu viac ľudí. Praktické je, že hostia pohodlne dosiahnu na chutné dobroty  a zároveň dobre na seba uvidia, čo im navodí pocit spolupatričnosti a dôvery. Tieto požiadavky splňa aj rozkladací stôl Deliza, ktorý patrí medzi naše najpredávanejšie rozkladacie stoly. Ak už vlastníte rozkladací stôl, počas sviatkov bude vynikajúca príležitosť na jeho využitie. V závislosti od veľkosti Vášho  jedálenského stola, mali by ste ho rýchlo a bez problémov rozložiť za menej ako tri minúty.

Dizajnový jedálenský stôl čierny rozkladací Deliza

Samotný jedálenský stôl je ohniskom jedálne, preto je dôležité vybrať taký, ktorý nielenže vyhovuje priestoru, ale aj Vášmu životnému štýlu. V prípade, že máte väčší byt alebo dom, bude pre Vás ideálnou voľbou obdĺžnikový rozkladací stôl. V našom e-shope nájdete niekoľko rôznych typov rozkladacích stolov – medzi najobľúbenejšie stoly nepochybne patrí veľkolepý jedálenský stôl Zora, ktorý má unikátný dizajn určený pre náročných klientov, alebo klasický stôl Rosto, ktorý je vhodný do každej jedálne či kuchyne. Rozkladací stôl Zora sa dá zväčšiť a zmestí sa pri ňom 10 ľudí. Aby ste sa nestratili v rôznych modeloch rozkladacích  kuchynských stolov, pozrite si najprv fotografie a zvážte: počet členov Vašej rodiny, ako často Vás navštevujú hostia a rozlohu kuchyne.

Luxusný jedálenský stôl Zora

Pri jedálenskom stole sa pravidelne stretávajú príslušníci rodiny a to pri raňajkách, obede, večeri alebo iných slávnostných príležitostiach. Veľkosť stola a počet stoličiek majú vychádzať z potrieb Vašej rodiny. Jedálenské rozkladacie stoly, ako napríklad stôl Romana alebo štvorcový stôl Snow, boli starostlivo navrhnuté tak, aby ich jednoduchý a minimalistický dizajn zapadol do akéhokoľvek prostredia kam ho umiestnite. Pridať slávnostnú výzdobu do stredu jedálenského stola je skvelý nápad. Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je však to, že by to nemalo byť nič, čo veľmi vonia alebo niečo také veľké, že vám ostane malý priestor pre všetko ostatné – napríklad fantastickú rybu, či šalát, ktorý ste celý deň pripravovali.

Či už budete tráviť Štedrý večer s rodinou alebo priateľmi, vhodne umiestnený a krásne vyzdobený stôl pridá k slávnostnej atmosfére dotyk elegancie a stane sa niečim, čo všetci prítomní ocenia. Otvorte dvere vianočnému obdobiu plnému radosti,vpustite do nich nové príležitosti a zdolávajte prekážky. Veľa úspechov v novom roku Vám želá Estilofina.

Možno sme Vás inšpirovali k veľkej zmene. Dajte nám vedieť, aké sú vaše obľúbené zimné dekorácie v komentároch nižšie.

continue reading
DesignJedáleň a kuchyňaKnižnicaObývačkyPracovňa

Koža Versus Koženka – Aké sú rozdiely medzi nimi? 

Trojsedačka Chesterfield Vintage II

Po príchode z práce domov, má väčšina ľudí chuť chvíľu relaxovať a obľúbené miesto ich najčastejšie čaká na pohovke. Práve na tomto kuse nábytku trávime doma väčšinu svojho času. A čo Vaša pohovka? Je ešte pohodlná, alebo si v poslednej dobe čoraz častejšie všímate, že sa rokmi opotrebovala a potrebujete ju vymeniť za novú. Pokiaľ ide o pohodlie a estetiku priestoru, výber správnej pohovky je prvoradý, no pri jej výbere nie je vždy jednoduché rozhodnúť sa z akého má byť materiálu. Je veľa vecí, ktoré by sme pred kúpou novej pohovky mali zvážiť. Trvanlivosť, jednoduchosť čistenia, farba a obavy o životné prostredie môžu zohrávať úlohu pri rozhodovaní o tom, z akého materiálu bude Vaša nová pohovka vyrobená.

Luxusná dizajnová troj-sedačka Chesterfield biela

Koža a koženka sú dva z najbežnejších materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe rôznych typov nábytku. Jedálenské stoličky, príležitostné stoličky, barové stoličky, pohovky, kancelárske stoličky – často sa vyrábajú s kožou alebo koženkou podľa priorít a potrieb zákazníka. Vyzerajú podobne – takže aké sú rozdiely medzi kožou a koženkou? 

Koženka

Koženka je syntetický materiál, ktorý bol navrhnutý špeciálne na napodobnenie kože. Je tiež známa ako falošná koža alebo syntetická koža, aj keď v nábytkárskom priemysle je koženka najbežnejším názvom. Je zvyčajne vyrobená z prírodných alebo syntetických vlákien potiahnutých PVC alebo polyuretánom a neobsahuje žiadne živočíšne vedľajšie produkty, na rozdiel od skutočnej kože, ktorá je vyrobená zo zvieracej kože ošetrenej chemikáliami. Je cenovo dostupná, ľahko sa čistí a je pružnejšia ako koža.

 

Kreslo OFFICIO
Barová kožená stolička Cowboy hnedá

Koža

Nie je nič lepšie ako na konci dňa sadnúť do svojho najobľúbenejšieho koženého kresla a dopriať si potrebný odpočinok. Vlastniť kožený nábytok je radosť, pretože je pohodlný, atraktívny a aj dlhotrvajúci. Ale iba ak sa o to postaráte! Ak už máte kožený nábytok alebo si ho ešte len chcete kúpiť,  je dôležité vedieť, ako ho udržiavať. Rovnako ako u každého čalúneného nábytku, koža vyžaduje pozornosť a starostlivosť. Rovnakým spôsobom, ako utrieť kuchynský stôl a urobiť si posteľ, čistenie nábytku by malo byť pre Vás rituálom. Koža je porézna, čo znamená, že je potrebné venovať mimoriadnu pozornosť tomu, aby sa zabránilo prenikaniu kvapalín, nečistôt a olejov.

 

Kreslo SOPHIE s podnožkou

Relax s vyloženými nohami na stole je príjemnou súčasťou nášho života. Oddych je niečo, čo potrebujeme všetci a dôležité je nielen to ako sa nám sedí ale aj to ako nábytok vyzerá. Existuje niekoľko rôznych kategórií kože, ale zjednodušene môžeme kožu rozdeliť na chránenú alebo nechránenú. Nezabezpečená koža, inak známa ako anilín, nemá povlak a na dotyk je veľmi jemná. Avšak je ťažšie sa o ňu starať a nie je tak odolná ako chránená koža. Chránená koža je ošetrená povlakom, ktorý ju chráni pred vonkajším poškodením. Chránené kože môžete čistiť jemným čistiacim prostriedkom, ale najskôr je potrebné si prečítať inštrukcie, ktoré sa dodávajú s koženým nábytkom. Ak sa rozhodnete na čistenie použiť niečo iné ako navlhčenú tkaninu, vyskúšajte to najprv na nenápadnom mieste.

 

pisaci-stol-Zayden

Hlavným rozdielom medzi kožou a koženkou je cena. Koža je výrazne drahšia ako koženka, je tiež odolnejšia a vyžaduje dôkladnejšiu údržbu. Koža môže ľahko absorbovať škvrny a pachy a je ťažké ju čistiť. Koženka je menej pórovitá ako koža, a preto je vodotesná a ľahko sa čistí, zvyčajne vlhkou handričkou. Koža je veľmi odolná. Pri dôkladnej starostlivosti a údržbe môže vydržať neobmedzene dlho vo veľmi dobrom stave. Naše skúsenosti s koženkou hovoria, že ak sa budete o sedačku správne starať a vhodne ju ošetrovať, tiež vám vydrží veľmi dlho.

Je čistenie kože jednoduché? Koža, keďže je to porézny materiál, dobre dýcha a môže byť pohodlnejšia v horúcom počasí, pričom koženka v horúcom počasí môže spôsobiť potenie. Koža je veľmi trvanlivá, ale môže vyblednúť, ak je vystavená slnečnému žiareniu a preto si vyžaduje starostlivosť, ktorá zabráni starnutiu. Používaním sa koža poddá a zmäkne. Koženka používaním nevybledne, avšak časom horná vrstva môže prasknúť.

Kancelárska stolička Boss čierna

Čo je pre Vás správne? Výber medzi kožou a koženkou do značnej miery závisí od Vášho životného štýlu. Keďže koža je priedušnejšia, ak žijete alebo pracujete v teplom prostredí, často je to lepšia voľba. Ak sa váš nábytok používa často,  ako v hale alebo v zasadacej miestnosti, koža starnutím bude vyzerať krajšie. Koženka sa síce kvalitou tej prírodnej nevyrovná, ale je lacnejšia. Koženka je tiež kvalitný materiál, ktorý vynikne tak ako v business priestoroch, tak aj v teplých a harmonických obývačkách. Ak hľadáte nábytok pre Váš dom a máte malé deti, ľahké čistenie koženky pomôže Vášmu nábytku vyzerať dlhodobo dobre.

S výberom materiálu a vhodnosťou použitia Vám radi pomôžeme. Napíšte nám!

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi 🙂

continue reading
DesignKnižnicaObývačkyPracovňaSvietidlá

Čoskoro Sú Tu Vianoce! Je Vaša Obývačka Pripravená?

branch-celebration-christmas-188971

Predvianočné obdobie je tu a pre mnohých z nás to znamená, že budeme čoskoro tráviť veľa času v našich domovoch s priateľmi a rodinou. Spolu s nákupom darčekov, plánovaním párty a rozmýšľaním nad tým, čo dobré uvariť a upiecť počas vianočných sviatkov, budete pravdepodobne premýšľať aj o vzhľade Vášho domova. Ak Vaša obývačka nie je zatiaľ slávnostne vyzdobená, teraz je ten správny čas na to, aby ste začali plánovať, ako v nej vytvoriť tú pravú vianočnú atmosféru.

Vianoce sú  pre väčšinu z nás, z celého roka najviac očakávaným obdobím. ESTILOFINA prichádza práve v tomto predvianočnom čase so skvelou ponukou štýlového nábytku, v ktorej nájdete všetko potrebné pre vytvorenie neopakovateľnej atmosféry vo Vašej obývačke. Začnite prípravu vianočných sviatkov návštevou u nás! Zostávajú už len 2 týždne na garantované doručenie tovaru do Vianoc a preto je najvyšší čas vybrať si z našej ponuky to, čo sa Vám páči a odoslať objednávku. Pripravili sme pre Vás výber najlepšieho nábytku za super ceny a niekoľko dobrých nápadov. Tu je  náš osobný výber najlepších kúskov, ktoré budú vo Vašej obývačke vyzerať úžasne!

Krb V Obývacej Miestnosti

Od svojich známych a priateľov sa vždy pred Vianocami dozvedáme, aké rôzne názory majú na výzdobu krbu. Jedna vec sa však zdá byť bežná v takmer všetkých témach o krbe a opakuje sa ako mantra – „zavesiť zrkadlo nad krbom“. Prečo? Je to totiž miesto, kde počas vianočných sviatkov môžte pozorovať odraz žiarivého svetla z vianočného stromčeka, vidieť sami seba alebo zdvojnásobiť pohľad na tmavú miestnosť osvetlenú iba ohňom. Na dosiahnutie zaujímavého vzhľadu naaranžujte pred zrkadlo strieborné svietniky, zarámované fotky Vašich najbližších a čajové sviečky umiestnené v sklenených pohároch.

Zrkadlo Veneto

Dokonalý relax a odpočinok

Vianočné sviatky sú obdobím roka, kedy sa túži každý z nás prilepiť na pohovku a len zriedka opustiť dom! Pre rodinu a priateľov, ktorí nás cez vianočné sviatky navštevujú častejšie, sa snažíme všetci vytvoriť priestor, kde si môžu oddýchnuť a nájsť útulne miesto. Pohodlné kreslá umiestnené vedľa stola plného dobrôt, môžu ponúknuť útulné miesto na odpočinok. Ak budete mať chuť len tak sedieť a vnímať ako v krbe horí oheň, ideálnym doplnkom pre túto večernú pohodu je hojdacie kreslo SWEDEN.

Hojdacie kreslo Sweden

Netradičný stolík – skvelý dizajnový doplnok

Hlavne počas sviatkov chceme, aby bol náš domov priestorom, ktorý je nielen pekný, ale je aj útulný a príjemný. Tento netradičný konferenčný stolík  môže byť užitočným a všestranným nábytkom vo Vašej obývacej izbe. Túžite po krásnej atmosfére vášho domova? Objednajte si z nášho sortimentu  konferenčný stolík „TWIG“ a keď napadne vonku prvý sneh, položte naň akýkoľvek svietnik, soľnú lampu alebo vonnú sviečku. Dokonalý mix teakového dreva a skla dáva zvláštnu príťažlivosť tomuto konferenčnému stolíku. Stolík je osadený sklenenou doskou z bezpečnostného skla a s ohľadom na mobilitu môže byť umiestnený v ktorejkoľvek časti Vášho bytu.

Luxusný konferenčný stolík Twig IV

Tieto luxusné stolíky budú odrážať Vašu lásku k prírode v podobe krásneho umeleckého diela vo Vašej domácnosti. Vy a vaši priatelia si budete mať kde odložiť jedlo alebo drink a navyše budete nadšení atmosférou, ktorú vytvoríte vďaka nábytku kolekcie Freddo! Ďalšie produkty z tejto kolekcie nájdete na našej stránke.

Set 3 stolíkov

Tento konferenčný stolík z pevného lešteného dreva s nádhernou kresbou sa vo vašej obývacej izbe môže stať úžasným centrom pozornosti. Ponúka dostatok priestoru na nápoje, jedlo a dokonca aj vianočnú stolovú hru. Môžete si na stolík vyložiť nohy, alebo vďaka ideálnej výške si deti počas Vianoc môžu na ňom kresliť.

Potrebujete kúpiť TV skrinku ešte do Vianoc?

Večer pri dobrom filme, na pohodlnej pohovke patrí k príjemnému prežívaniu vianočných sviatkov. No okrem pohodlného gauča je dôležitým prvkom televízor a TV stolík, ktorý by mal mať skvelý vzhľad a mal by byť prispôsobený interiéru miestnosti. Tento nenápadný kus nábytku sa stal súčasťou každej domácnosti. Ručne vyrobený stolík MASSIVE určite splní Vaše očakávania. Ak máte televízor pripevnený na stene, stolík poslúži na odloženie kníh, ako miesto pre lampu, kvety, či ďalšie dekorácie.

Miesto na sedenie pre každého

Počas obdobia Vianoc budete v kruhu priateľov a členov rodiny, takže sa uistite, že vaša obývacia izba je útulná a príjemná, s dostatkom miest na sedenie k dispozícii pri príchode hostí. Pridajte ďalšie sedadlá ako taburetkysedacie vaky, ktoré je možné rýchlo upratať pre prípad potreby pre väčší priestor.

Sedačka Eden

Najhlavnejším kúskom vo vašej Vianočnej obývacej izbe bude  – nádherný ligotavý Vianočný stromček! Môžete si vybrať tradičný červený, alebo čo tak ligotavá strieborná? Nezabudnite ani na poslednú bodku vďaka ktorej navodíte slávnostnú atmosféru a to sú sviečky. Sviečky a ihličie vyjadrujú túžbu po svetle a teple.

Milí naši zákazníci dodanie produktov do Vianoc Vám garantujeme pri objednávke tovaru na dobierku, alebo bankovým prevodom a to do dátumu objednania 5.12.2018 do 12:00.

Prajeme Vám, aby ste zvládli predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, samotné Vianočné sviatky v radosti a pokoji 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

continue reading
DesignJedáleň a kuchyňaKnižnicaObývačkyPracovňa

Súčasné Kreslá Pre Rôzne Firmy – Ako Zapôsobiť na zákazníka?

media_images_org_file0027307

V krásnom a pohodlnom kresle môžeme relaxovať, snívať alebo čítať knihu. Je to miesto, kde sa môžeme po dlhom dni pohodlne uvoľniť. Avšak v posledných rokoch sa kreslá stali súčasťou moderného nábytku vo firmách všetkých typov. Kreslá nie sú len miestami na odpočinok, ale pomáhajú hosťom a klientom v tom, aby sa cítili byť vítaní v danom podnikateľskom subjekte.

Používanie Moderných Kresiel Vo Vašej Firme

Spoločnosť ESTILOFINA  ponúka  moderné kreslá pre použitie v kanceláriách, klinikách a obchodných priestoroch. Uvítajte svojich klientov, hostí a zamestnancov vo Vašej firme elegantným moderným nábytkom, ktorý ponúka pohodlné posedenie. Vybavte Vaše súčasné pracovisko modernými kreslami a užívajte si maximálne pohodlie. Top ponuka – Dizajnové barokové kreslo ELFINE sa prezentuje v krásnej červenej farbe v zamate. Farebnosť, rustikálne drevené nohy a komfortné čalúnenie zaručujú, aby sa kreslo stalo vrcholným kúskom vo vašej firme. Kreslo je aj napriek svojej malej veľkosti nezvyčajne pohodlné a komfortné. Či už v spálni, obývačke alebo na chodbe, toto dizajnové kreslo sa hodí do akéhokoľvek priestoru a obohacuje atmosféru.

Kreslo ELFINE

Haly sú najbežnejšou oblasťou pre využitie moderných kresiel. Stále viac hotelov rekonštruuje haly kvôli novým trendom, pretože sa snažia vytvoriť čo najpríjemnejšie prostredie pre svojich hostí. Komfortné kreslá sa stávajú nevyhnutnosťou, keďže po príchode do hotela sú hostia zvyčajne unavení a hneď potrebujú relaxovať. Hotely, ktoré sú viac extravagantné, zahŕňajú vo svojom dizajne aj exkluzívne svetlá, lustre alebo dokonca zelené plochy plné kvetov. Maximálnu kvalitu ponúkame s moderným kreslom ELISAktoré je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je príjemné a pohodlné. Kreslo je charakteristické svojím chesterfield prešívaním.

Dizajnové kreslo ELISA

V moderných zasadačkách sa stalo populárnejším používanie súčasných kresiel, na rozdiel od tradičných kancelárskych stoličiek. Sedenie na dlhom stretnutí je oveľa znesiteľnejšie v pohodlnom kresle! Moderné kreslá v osobných kanceláriách sú v dnešnej dobe veľmi potrebné. Prijímať hostí, ktorí Vás navštívia a ponúknuť im malú stoličku, aby si mohli sadnúť, je menej než pohostinné! V oblasti salónikov, či už pre hostí alebo pre zamestnancov, sa dá pomocou kresiel vytvoriť príjemnejšie prostredie. Nechceli by ste radšej čakať na schôdzku v pohodlnom kresle ako na malej a nepríjemnej stoličke? Na druhej strane, priestory alebo salóniky s modernými kreslami, pomáhajú zamestnancom relaxovať a naberať energiu na zostávajúci pracovný deň. Tip pre Vás –  Kreslo LYRIC v koloniálnom štýle sa vyznačuje klasickým masívnym dizajnom so zaoblenou opierkou chrbta. Je ideálnym doplnkom do kancelárie, nakoľko je ľahko kombinovateľné s rôznymi štýlmi interiéru. Vysoké čalúnené podrúčky sa približujú priamo k operadlu, pohodlným čalúnením je vybavené aj sedadlo a opierka chrbta. Nožičky v hnedej farbe harmonicky ladia s poťahom. Dodávajú kreslu potrebnú stabilitu. Tu si môžete oddýchnuť, relaxovať, prečítať dobrú knihu alebo počúvať hudbu.

Dizajnové kreslo Lyric whisky hnedé

Budúcnosť skúšobných kabíniek

Namiesto lavíc alebo studených plastových sedadiel, ponúka mnoho obchodníkov pohodlné kreslá ako nábytok do skúšobných kabíniek. Či už vnútri kabíniek alebo pre priateľov a rodinu čakajúcu vonku, kreslá vytvárajú príjemnejšiu atmosféru, kým sa skúša a nakoniec nakúpi oblečenie. Mnoho materiálov, ako je koženka, sa ľahko udržuje v čistote a dlhodobo sa môže umiestniť na pravidelné používanie v akejkoľvek predajni. Z našej ponuky odporúčame – dizajnovú lavicu QUEEN v kávovom farebnom prevedení, ktorá má príjemný poťah z mikrovlákna a prešívanie vo vzore Chesterfield so štýlovými gombíkmi a dodáva lavici starožitný vzhľad. Stabilitu lavice zabezpečujú štyri pevné nohy z masívneho dreva. Po odklopení sedadla sa vám otvorí veľkorysý odkladací priestor s prakticky neobmedzeným využitím.

Dizajnová lavica Queen kávová hnedá

 

Aký je Váš obľúbený kus nábytku na ktorom si radi oddýchnete? Radi sa o nich dozvieme, dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

 

continue reading
DesignObývačkyPracovňa

Vyberte si poctivé drevené materiály, ktoré nikdy nevyjdú z módy

1470069833106

Aj keď v súčasnosti dominujú moderné sklenené materiály, kov, plast a iné, ktoré sú charakteristické pre industriálny a moderný štýl, stále existujú milovníci klasiky a nadčasového dizajnu, ktorý nikdy nevyjde z módy a ktorý môžete kedykoľvek oživiť doplnkami. Drevo je klasikou, ktorá bude aj vo Vašom domove pôsobiť harmonicky a vytvorí príjemnú a priateľskú atmosféru. Drevo je zárukou kvality a nadčasovosti, no zároveň môže vďaka kombinácii s inými materiálmi pôsobiť moderne a trendovo. Okrem toho vyzerá luxusne, vďaka čomu bude pútať pohľady všetkých, ktorý k vám prídu na návštevu. Inšpirujte sa naším výberom jedinečného dreveného nábytku, ktorý jednoducho a efektne zapadne do vášho interiéru.

Konferenčný stolíky

Jednou z dominánt každej obývačky je konferenčný stolík. Výber materiálu ovplyvní to, ako sa v obývačke cítite, ako často musíte stolík čistiť, či je odolný voči poškriabaniu a odieraniu. Drevené materiály sa jednoducho čistia aj v prípade poškriabania ich môžete jednoducho ošetriť a budú vyzerať ako nové. Drevený konferenčný stolík navyše zapadne do akéhokoľvek prostredia aj k rôznym materiálom – sklo, kov, ale aj plast. V kombinácii s inými materiálmi vynikne jeho prirodzený vzhľad. Konferenčný stolík vyrobený z dreva pôsobí masívne a je dostatočne stabilný na to, aby udržal všetko, čo naňho potrebujete položiť. Vyberte si podľa toho, aká farba sa ideálne hodí do vášho prostredia. Pôsobivo pôsobí stolík JUMBO L. Ak hľadáte štýlové a moderné prevedenie, osloví vás stolík NOSTALGIC.

Komody a knižnice

Komody a knižnice sú obľúbenou súčasťou obývacej izby, pracovne, ale aj spálne. Využívame ich na odkladanie, ukladanie a tak trochu aj schovávanie všetkého nepotrebného a toho, čo nechceme nechávať na očiach. Drevené knižnice a komody sú navyše nadčasové, vyznačujú sa minimalizmom a jednoduchým premysleným dizajnom. Sú kvalitné a vyzerajú stabilne už na prvý pohľad. Môžete ich skombinovať s akýmikoľvek inými materiálmi, v každej kombinácii vyniknú a zdôraznia svoju prirodzenosť. Vyberte si napríklad komodu ISLAND alebo WALKER.

Masív aj v kancelárii

Doprajte aj svojej kancelárii luxusný vzhľad vďaka masívnym dreveným materiálom. Pri výbere tmavších farieb vyzdvihnete luxusný nádych nábytku a podčiarknete jeho jedinečnosť a kvalitu. Kancelársky nábytok nemusí byť nudný, stačí, ak si vyberiete kvalitné materiály a dizajnové prevedenie. Veľmi efektne vynikne v kancelárii napríklad písací stolík NOSTALGIC, ktorý zaujme nie len svojím masívnym prevedením, ale aj dizajnom a farbou. Pre milovníkov klasiky a minimalizmu máme v ponuke stolík ELEGANT HONEY.

continue reading
DesignJedáleň a kuchyňa

Jedálenské Stoličky – Moderné Trendy Pre Reštaurácie Na Rok 2019

Jedálenská stolička Marta s podrúčkami

Vyberte Si Vizuálne Príťažlivé Stoličky!

Pre rok 2019 začínajú vznikať úžasné dizajnérske trendy. Výberom správnych jedálenských stoličiek, ktoré sa hodia do moderného dizajnu, môžete získať nových zákazníkov.

Kvalitné Jedálenské Stoličky – Komfortné Sedenie!

Jedinečný dizajn interiéru je rozhodujúci pre získanie zákazníka. Keď sa Vás hostia rozhodnú navštíviť, budú určite očakávať skvelý kulinársky zážitok a taktiež maximálne pohodlie. Jedným z najdôležitejších kusov nábytku sú jedálenské stoličky, ktoré umožnia návštevníkom komfortné a pohodlné sedenie. Moderné  reštaurácie začínajú mixovať viacero dizajnov v rámci jednej reštaurácie. Kombináciou rôznych nábytkových štýlov, farieb a vzorov môžete vytvoriť vzhľad, ktorý je svieži a originálny. Dizajnová rada HEIDY  je navrhnutá pre všetkých milovníkov minimalizmu, klasického dizajnu a praktického využitia každého priestoru. Rada Heidy prinesie do každej reštaurácie príjemne neutrálne tóny, ktoré pôsobia aj v rôznorodom interiéri zjednocujúco. Rada HEIDY je vyrobená z masívu, vďaka čomu je naozaj kvalitná a nájde miesto v klasickej, aj v modernej reštaurácii.

Jedálenská stolička HEIDY

Hľadáte Nové Jedálenské Stoličky? U Nás Si Určite Vyberiete!

Napriek tomu, že spôsob stravovania sa v priebehu rokov vyvíjal, reštaurácia je stále ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi a rodinou. Dnešní zákazníci očakávajú okrem chutného jedla však ešte niečo naviac. Môžete na hostí zapôsobiť romantickým a útulným prostredím, maximálnym pohodlím, alebo nádherným výhľadom. Či si to uvedomujú, alebo nie, sú ovplyvňovaní dizajnom, ktorý vyjadruje víziu reštaurácie a sľubuje im vzrušujúce a nezabudnuteľné zážitky od chvíle, keď dorazia do reštaurácie až do okamihu, keď odídu. Pri výslednom vzhľade hrajú významnú úlohu jedálenské stoličky. V našej ponuke nájdete širokú škálu jedálenských stoličiek, pomôžeme Vám vybrať pre Vás tie pravé!  Top ponuka – Luxusné kreslo Jackie ktoré má dobre tvarované operadlo zdobené kolíkmi. Kreslo má vzor, ktorý mu dáva luxusný vzhľad. Okolo sedadla je orámovanie vo farbe tkaniny. Vďaka vynikajúcej kvalite materiálu je nábytok mäkký, pohodlný a stabilný. Kreslo je vhodné pre všetky súkromné i verejné priestory.

 

Rozhodnite Sa Správne!

Existuje niekoľko kľúčových faktorov, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere jedálenských stoličiek. Poďme sa pozrieť na niektoré z nich.

Zmerajte veľkosť miestnosti

Predtým, než začnete hľadať vhodné jedálenské stoličky, určite veľkosť, ktorú budete potrebovať. Za týmto účelom musíte zmerať miestnosť a voľné miesto okolo Vášho stola. Nezabudnite na priestor medzi stoličkami, rovnako aj na to, že budete potrebovať dostatočný priestor pre odtiahnutie stoličky od stola. Ak hľadáte jedinečnú stoličku, ktorá vnesie do Vášho domova nádych minulosti, Váš výber by mal jednoznačne padnúť na stoličku BOMA. Jej jedinečné tvary Vás prenesú do minulosti a sú skvelou voľbou pre tých, ktorí nehľadajú moderný dizajn ale klasický vzhľad. Stolička má bohato zdobené nohy, ktoré jej dodávajú historický vzhľad. Dizajnová stolička BOMA bude nie len praktická, ale bude aj ozdobou Vašej jedálne.

Jedálenské stoličky exclusive/Dizajnová stolička BOMA

Materiál vašej jedálenskej stoličky je dôležitý, pretože určuje aj jej vzhľad.

Vyberte materiál

Kov má reflexné vlastnosti, ale môže byť aj matný. Kombinácia stola s dreveným povrchom a s kovovými stoličkami vytvorí nádherný kontrast. Akrylové stoličky môžu vyzerať dobre v modernom alebo malom priestore. Ak si  zvolíte drevené stoličky, môžete si vybrať z ľubovoľného počtu povrchových úprav a štýlov. Čalúnené jedálenské stoličky sú tie pravé, pokiaľ chcete celkový interiér zútulniť a vybaviť jedáleň kvalitným a estetickým nábytkom. Ratanové alebo prútené stoličky poskytujú textúru a štýl. Samozrejme si môžete vybrať aj stoličku zo zmiešaných materiálov.

Viac informácií o moderných stoličkách pre reštaurácie nájdete na stránke ESTILOFINA – štýlový domov.

Napíšte nám ešte dnes, radi Vám poradíme!

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

continue reading
DesignJedáleň a kuchyňa

7 Tipov Ako Vybrať Nadčasový Nábytok Do Reštaurácie

image0039059

Pred otvorením novej reštaurácie sa berie do úvahy veľa vecí. Vyberá sa správne miesto, menu, recepty, tím, reklama. Je dôležité klásť si správne otázky a odpovedať na ne. Ako zapôsobiť na zákazníkov keď prejdu cez dvere? Ako vytvoriť v reštaurácií úžasnú atmosféru v ktorej budú tráviť hostia viac času? Jednou z najdôležitejších úloh pre každého hostiteľa je vybrať správne stoly a stoličky. No rozhodnúť sa dobre, nie je vôbec ľahké! Dizajnová rada nábytku ANNIE , ktorá je súčasťou dánskeho konceptu prináša jedinečný a exkluzívny nábytok, ktorý vyniká svojím minimalizmom a jednoduchosťou. Rada ANNIE  bude určite skvelou voľbou pre vašu reštauráciu.

Poďme spolu preskúmať niektoré techniky, ktoré je možné použiť na prilákanie nových  a na udržanie stálych zákazníkov.

Maximálne pohodlie pre zákazníka

Pravdepodobne poznáte dôležitosť prvého dojmu. Niekedy stačí vynaložiť len trochu úsilia, aby ste svojim hosťom poskytli skvelé zážitky z návštevy vašej reštaurácie. Urobte kroky, aby ste zostali v kontakte.

7 tipov ako vybrať správny nábytok do vašej reštaurácie

1. Vyberte nábytok, ktorý vyhovuje vášmu zámeru

Predstavte si, že vaša reštaurácia rozpráva príbeh a váš nábytok prispieva k vytváraniu atmosféry a emócií, ktoré chcete vyvolať. Čo je potrebné pre to urobiť?  Pochopiť limity svojho priestoru, vyzdvihnúť kusy nábytku, ktorý slúži na viaceré účely a investovať do nadčasového vzhľadu.

2.  Funkčnosť, komfort a elegantný vzhľad 

Hoci by sa mal vziať do úvahy dizajn, nikdy by nemal mať prednosť pred funkčnosťou a komfortom. Majte to na pamäti! Komfort sedenia na vašich stoličkách bude pre vašich zákazníkov veľmi dôležitý. Rada jedálenských stoličiek PAULINA prinesie do vašej reštaurácie klasický štýl, jednoduché línie a nadčasovosť, po ktorom určite túžia všetci milovníci klasiky. Jedálenské stoličky PAULINA sú ideálnou kombináciou nadčasového dizajnu a funkčnosti. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú životnosť stoličiek.

 

Jedálenská stolička Paulína

 

3. Uľahčite si život

Uvažujte o vašej reštaurácii v dlhodobom horizonte. Potrebujete rozmiestniť stoličky v malom priestore? Možno by bolo vhodné zvážiť nákup skladacích stoličiek. Ak sa rozhodnete pre čalúnené kreslá, zvoľte čalúnenie s jednoduchým čistením.

4. Vyberte rôzne konfigurácie

Ak máte dostatok priestoru, môže byť dobrým nápadom, vytvoriť vo vašej reštaurácii niekoľko rôznych miest. V „salóniku“ alebo v bare sa môžu nachádzať hostia, ktorí chcú drink alebo zákazníci čakajúci na uvoľnenie stola. Rôzne veľkosti stolov môžu pomôcť pri usadení párov alebo väčších skupín. Dizajnová nábytková rada AMSTERDAM vyniká jedinečným vintage dizajnom, vďaka ktorému môžete vniesť do svojej reštaurácie nádych minulosti. Jedinečne prepracované detaily z nej vytvárajú unikátnu nábytkovú radu, ktorá sa veľmi rýchlo stane súčasťou vášho interiéru. Tmavá a svetlá farebná kombinácia vytvára príjemný kontrast. Dizajnová nábytková rada AMSTERDAM je súčasťou dánskeho konceptu navrhnutého tak, aby sa stala pýchou každého priestoru.

 

Jedálenský stôl AMSTERDAM

 

5. Nepodceňujte trvanlivosť

Nie všetky stoly a stoličky sú vhodné pre profesionálne použitie. Aj keď môže byť lákavé zvoliť lacné riešenia, nezabúdajte na to, že váš nábytok bude potrebné nahradiť skôr, ako by ste čakali. Vyberte si pevný a dlhotrvajúci nábytok určený pre profesionálne použitie. Barová stolička STREET  je súčasťou dánskeho konceptu. Ten sa snaží vytvárať nábytok, ktorý sa dotkne srdca každého, kto ho bude používať. Je vyrobená z kvalitných materiálov, vďaka čomu je jej životnosť naozaj dlhá.

 

Barová stolička STREET

 

6. Usporiadajte svoj priestor

Vytvorte pôdorys, aby ste najlepšie usporiadali rozloženie miestnosti. Naplánujte dopravné toky v kritických bodoch a to hlavne medzi kuchyňou a jedálňou, pri vchode do reštaurácie, medzi stolami, v bare a pod. Uľahčite svojim zamestnancom a zákazníkom pohybovať sa.

7. Nezabudnite na malé detaily

Nič nie je viac nepríjemné ako nohy stoličky ťahajúce sa po podlahe. Pripevnite podložky k nohám vašich stoličiek, aby ste predišli treniu a poškriabaniu podlahy.

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi 🙂

 

continue reading
DesignZáhrada

Doplnky do záhrady, vďaka ktorým rozhodne nebude vyzerať nudne!

image0087682

Sezóna letných grilovačiek, osláv a záhradných párty je pomaly ale isto tu. Slnko je čoraz teplejšie, dni sú dlhšie a my stále radšej trávime čas vo svojich záhradách alebo na terasách. K jarnému a letnému obdobiu neodmysliteľne patria aj oslavy, stretnutia so známymi a priateľmi v záhradách, grilovačky, alebo len príjemné posedenia na príjemných a pohodlných stoličkách či kreslách. V záhradách vítame svojich hostí a preto sa o ne dôkladne staráme. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, že okrem kvetov, stromčekov a kvalitného nábytku môžete svoju záhradu zariadiť aj pútavými doplnkami, vďaka ktorým sa vryje do pamäte všetkým Vašim hosťom a ešte dlho budú o vašej záhrade rozprávať? Ak budete pokračovať v čítaní, tak sa dozviete, akými doplnkami budete jednoznačne pútať pozornosť všetkých návštevníkov vašej záhrady.

Dekoračné sochy

Dekoračné sochy umiestňujeme primárne do svojich domácností – do obývačky, predsiene, alebo do pracovne. Napadlo vám však niekedy, že by ste mohli dekoračné sochy umiestniť aj do záhrady alebo na terasu? Nemyslíme tým sochu keramického trpaslíka, ktorého hviezda slávy už dávno zhasla. Skôr myslíme trendové dekoračné sochy ( vôbec nemusia byť v tvare zvieratka),  ktoré pútajú svojím tvarom, prevedením a farbou, a navyše sú vyrobené z materiálu, ktorý je odolný napríklad aj voči búrkam. Už ste videli našu dekoračnú sochu BULDOG? Nevyzerá možno tak rozkošne, ako keby ste si do záhrady umiestnili sochu trpaslíka, slimáka alebo žaby, ale pôsobí naozaj pútavo a jedinečne. Veď nie každý má vo svojej záhrade sochu BULDOGA! Môžete si vybrať červenú farbu, ktorá bude dominovať celej záhrade, alebo stavte na čiernu, ktorá priestor stlmí.

Socha Animal

Dekoračná socha ANIMAL  je súčasťou dánskeho konceptu a jej jedinečný dizajn si určite rýchlo získa aj vás. Zaujala vás farba a prevedenie? Socha má tvar dinosaura, čo z nej robí naozaj jedinečný doplnok. Okrem toho sa socha skladá  z niekoľkých farieb, ktoré pôsobia navzájom neharmonicky. Môžeme hovoriť o color blockingu – kombinácii zdanlivo neskombinovateľných farieb do jedného celku. Je jedno, kde ho umiestnite – na terasu, alebo v záhrade do trávy – vynikne v akomkoľvek priestore a získa si všetkých, ktorí k vám prídu na návštevu. Najefektnejšie pôsobia sochy dinoasaura vtedy, ak ich umiestnite vedľa seba aspoň dve. Je to pre vás málo bláznivé? Máme niečo ešte lepšie! Dekoračná socha ANIMAL v tvare opice je len pre naozaj odvážnych!

Nástenné dekorácie

Dekoračné sochy nie sú jedinou možnosťou, ktorú pri zariaďovaní záhrady doplnkami máte. V ponuke nájdete aj závesné dekorácie. Sú ideálnou voľbou v prípade, že chcete ozdobiť svoju terasu ale záhradu, kde máte altánok. Tieto dekorácie totiž musíte zavesiť na stenu. Vyzerajú však výborne najmä na drevených plochách, ktoré oživia a skrášlia. Vytvoria zo všedného materiálu nevšednú súčasťou skvelej párty. Dekoračná závesná socha ANIMAL HEAD v čierno bielej kombinácii je ideálnou voľbou pre akýkoľvek exteriér. V zime ju navyše môžete umiestniť do interiéru, kde tiež výborne zapadne.

continue reading
DesignObývačkyPracovňa

Vyberte si poctivé drevené materiály, ktoré nikdy nevyjdú z módy

1470069833106

Aj keď v súčasnosti dominujú moderné sklenené materiály, kov, plast a iné, ktoré sú charakteristické pre industriálny a moderný štýl, stále existujú milovníci klasiky a nadčasového dizajnu, ktorý nikdy nevyjde z módy a môžete ho kedykoľvek oživiť doplnkami. Drevo je klasikou, ktorá bude aj vo Vašom domove pôsobiť harmonicky a vytvorí príjemnú a priateľskú atmosféru. Drevo je zárukou kvality a nadčasovosti, no zároveň môže vďaka kombinácii s inými materiálmi pôsobiť moderne a trendovo. Okrem toho vyzerá luxusne, vďaka čomu bude pútať pohľady všetkých, ktorý k vám prídu na návštevu. Inšpirujte sa naším výberom jedinečného dreveného nábytku, ktorý jednoducho a efektne zapadne do vášho interiéru.

Konferenčný stolíky

Jednou z dominánt každej obývačky je konferenčný stolík. Výber materiálu ovplyvní to, ako sa v obývačke cítite, ako často musíte stolík čistiť, či je odolný voči poškriabaniu a odieraniu. Drevené materiály sa jednoducho čistia aj v prípade poškriabania ich môžete jednoducho ošetriť a budú vyzerať ako nové. Drevený konferenčný stolík navyše zapadne do akéhokoľvek prostredia aj k rôznym materiálom – sklo, kov, ale aj plast. V kombinácii s inými materiálmi vynikne jeho prirodzený vzhľad. Konferenčný stolík vyrobený z dreva pôsobí masívne a je dostatočne stabilný na to, aby udržal všetko, čo naňho potrebujete položiť. Vyberte si podľa toho, aká farba sa ideálne hodí do vášho prostredia. Pôsobivo pôsobí stolík JUMBO L. Ak hľadáte štýlové a moderné prevedenie, osloví vás stolík NOSTALGIC.

Komody a knižnice

Komody a knižnice sú obľúbenou súčasťou obývacej izby, pracovne, ale aj spálne. Využívame ich na odkladanie, ukladanie a tak trochu aj schovávanie všetkého nepotrebného a toho, čo nechceme nechávať na očiach. Drevené knižnice a komody sú navyše nadčasové, vyznačujú sa minimalizmom a jednoduchým premysleným dizajnom. Sú kvalitné a vyzerajú stabilne už na prvý pohľad. Môžete ich skombinovať s akýmikoľvek inými materiálmi, v každej kombinácii vyniknú a zdôraznia svoju prirodzenosť. Vyberte si napríklad komodu ISLAND alebo WALKER.

Masív aj v kancelárii

Doprajte aj svojej kancelárii luxusný vzhľad vďaka masívnym dreveným materiálom. Pri výbere tmavších farieb vyzdvihnete luxusný nádych nábytku a podčiarknete jeho jedinečnosť a kvalitu. Kancelársky nábytok nemusí byť nudný, stačí, ak si vyberiete kvalitné materiály a dizajnové prevedenie. Veľmi efektne vynikne v kancelárii napríklad písací stolík NOSTALGIC, ktorý zaujme nie len svojím masívnym prevedením, ale aj dizajnom a farbou. Pre milovníkov klasiky a minimalizmu máme v ponuke stolík ELEGANT HONEY.

continue reading
1 2 3 6
Page 1 of 6

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/estilofi/public_html/blog/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426