close
Jedálenská stolička Marta s podrúčkami

Vyberte Si Vizuálne Príťažlivé Stoličky!

Pre rok 2019 začínajú vznikať úžasné dizajnérske trendy. Výberom správnych jedálenských stoličiek, ktoré sa hodia do moderného dizajnu, môžete získať nových zákazníkov.

Kvalitné Jedálenské Stoličky – Komfortné Sedenie!

Jedinečný dizajn interiéru je rozhodujúci pre získanie zákazníka. Keď sa Vás hostia rozhodnú navštíviť, budú určite očakávať skvelý kulinársky zážitok a taktiež maximálne pohodlie. Jedným z najdôležitejších kusov nábytku sú jedálenské stoličky, ktoré umožnia návštevníkom komfortné a pohodlné sedenie. Moderné  reštaurácie začínajú mixovať viacero dizajnov v rámci jednej reštaurácie. Kombináciou rôznych nábytkových štýlov, farieb a vzorov môžete vytvoriť vzhľad, ktorý je svieži a originálny. Dizajnová rada HEIDY  je navrhnutá pre všetkých milovníkov minimalizmu, klasického dizajnu a praktického využitia každého priestoru. Rada Heidy prinesie do každej reštaurácie príjemne neutrálne tóny, ktoré pôsobia aj v rôznorodom interiéri zjednocujúco. Rada HEIDY je vyrobená z masívu, vďaka čomu je naozaj kvalitná a nájde miesto v klasickej, aj v modernej reštaurácii.

Jedálenská stolička HEIDY

Hľadáte Nové Jedálenské Stoličky? U Nás Si Určite Vyberiete!

Napriek tomu, že spôsob stravovania sa v priebehu rokov vyvíjal, reštaurácia je stále ideálnym miestom na stretnutie s priateľmi a rodinou. Dnešní zákazníci očakávajú okrem chutného jedla však ešte niečo naviac. Môžete na hostí zapôsobiť romantickým a útulným prostredím, maximálnym pohodlím, alebo nádherným výhľadom. Či si to uvedomujú, alebo nie, sú ovplyvňovaní dizajnom, ktorý vyjadruje víziu reštaurácie a sľubuje im vzrušujúce a nezabudnuteľné zážitky od chvíle, keď dorazia do reštaurácie až do okamihu, keď odídu. Pri výslednom vzhľade hrajú významnú úlohu jedálenské stoličky. V našej ponuke nájdete širokú škálu jedálenských stoličiek, pomôžeme Vám vybrať pre Vás tie pravé!  Top ponuka – Luxusné kreslo Jackie ktoré má dobre tvarované operadlo zdobené kolíkmi. Kreslo má vzor, ktorý mu dáva luxusný vzhľad. Okolo sedadla je orámovanie vo farbe tkaniny. Vďaka vynikajúcej kvalite materiálu je nábytok mäkký, pohodlný a stabilný. Kreslo je vhodné pre všetky súkromné i verejné priestory.

 

Rozhodnite Sa Správne!

Existuje niekoľko kľúčových faktorov, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere jedálenských stoličiek. Poďme sa pozrieť na niektoré z nich.

Zmerajte veľkosť miestnosti

Predtým, než začnete hľadať vhodné jedálenské stoličky, určite veľkosť, ktorú budete potrebovať. Za týmto účelom musíte zmerať miestnosť a voľné miesto okolo Vášho stola. Nezabudnite na priestor medzi stoličkami, rovnako aj na to, že budete potrebovať dostatočný priestor pre odtiahnutie stoličky od stola. Ak hľadáte jedinečnú stoličku, ktorá vnesie do Vášho domova nádych minulosti, Váš výber by mal jednoznačne padnúť na stoličku BOMA. Jej jedinečné tvary Vás prenesú do minulosti a sú skvelou voľbou pre tých, ktorí nehľadajú moderný dizajn ale klasický vzhľad. Stolička má bohato zdobené nohy, ktoré jej dodávajú historický vzhľad. Dizajnová stolička BOMA bude nie len praktická, ale bude aj ozdobou Vašej jedálne.

Jedálenské stoličky exclusive/Dizajnová stolička BOMA

Materiál vašej jedálenskej stoličky je dôležitý, pretože určuje aj jej vzhľad.

Vyberte materiál

Kov má reflexné vlastnosti, ale môže byť aj matný. Kombinácia stola s dreveným povrchom a s kovovými stoličkami vytvorí nádherný kontrast. Akrylové stoličky môžu vyzerať dobre v modernom alebo malom priestore. Ak si  zvolíte drevené stoličky, môžete si vybrať z ľubovoľného počtu povrchových úprav a štýlov. Čalúnené jedálenské stoličky sú tie pravé, pokiaľ chcete celkový interiér zútulniť a vybaviť jedáleň kvalitným a estetickým nábytkom. Ratanové alebo prútené stoličky poskytujú textúru a štýl. Samozrejme si môžete vybrať aj stoličku zo zmiešaných materiálov.

Viac informácií o moderných stoličkách pre reštaurácie nájdete na stránke ESTILOFINA – štýlový domov.

Napíšte nám ešte dnes, radi Vám poradíme!

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa oň s priateľmi 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľaj

FacebookTwitterGoogleVkontakteTumblrLinkedInPinterest


Odoberajte novinky Estilofina e-mailom

 Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. neprídete tak o žiadne dôležité informácie, zľavy a novinky.  

Tags : Jedáleňjedálenské stoličkyjedlokvalitný nábytokLuxusné kresloluxusný vzhľad
Daniel Sabol

The author Daniel Sabol

Leave a Response


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/estilofi/public_html/blog/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426