close
Obývačky

Konferenčný stolík, ktorý nebude nuda? Stavte na naše tipy!

doll

Obývačka je miestnosťou, kde sa stretávame s celou rodinou, a kde privítame všetky naše návštevy. Klasicky zariadenou obývačkou v tradičnom štýle síce nič nepokazíte, no predstavte si, ako by ste svoju návštevu oslnili využitím netradičného nábytku! Neuvažovali ste nikdy nad netradičným konferenčným stolíkom, ktorý by pútal všetky pohľady? Stolík môže byť netradičný z rôznych hľadísk – netradičné materiály, netradičné prevedenie, netradičné farby. Výber je široký. Môžete sa rozhodnúť pre jedinečnosť, ktorá kráča ruka v ruke s vašimi predstavami. Ak si neviete predstaviť, aký konferenčný stolík by ste si vybrali, inšpirujte sa našimi tipmi.

Stolík, ktorý zaujme materiálom

Väčšina z nás pozná konferenčné stolíky vyrobené z dreva, prípadne skla. Tieto materiály sú klasikou, ktorá nebude nikdy „out,“ môže sa vám však po čase omrzieť. Čo takto vyskúšať kombináciu dreva (masívu) a kovu? Skombinovaním kovových a masívnych materiálov získate zaujímavý a pútavý vzhľad, ktorý oživí obývačku a bude pôsobiť jedinečne. Konferenčný stolík OSKAR je vyrobený z masívneho dreva, ktoré je postavené na štyroch tmavých kovových nohách. Kombináciou týchto dvoch kontrastných materiálov vzniká stolík, ktorý obývačku oživí. Konferenčný stolík AMIA  je vyrobený kombináciou MDF a kovu a vďaka jedinečnej farebnej a materiálovej kombinácii si získa aj vaše srdce.  Stolík MARLEY má celokovový dizajn, je však vyrobený kombináciou dyhy a kovu.

Tvarovo dizajnové stolíky

Konferenčný stolík, ktorý máte doma, nemusí mať len okrúhly alebo obdĺžnikový tvar. Vyberte si konferenčný stolíky, ktoré majú netradičný tvar. Myslite však aj na to, aby dizajnovo, tvarovo a štýlovo ladil najmä s vašou sedačkou. Stolíky, ktoré majú netypické tvary totiž nesedia ku každej sedačke. Môžete si vybrať stolíky, ktoré majú netradičné nohy, alebo aj netradičný tvar stolovej dosky. Konferenčný stolík DOLLIE v sebe prepája niekoľko jedinečností. Je dizajnovou kombináciou materiálov – kovu a masívu. No nie len to. Dizajnový konferenčný stolík Dollie zaujme aj svojím štýlovým a netypickým prevedením. Jeho netradičný okrúhly tvar so zárezmi pôsobí jedinečne a pútavo. Stolík vďaka tomu oživí každú obývačku. Dizajnovými nohami zaujme odkladací stolík BRISTOL. Ten okrem iného zaujme aj svojou svetlou farbou. Odkladací stolík môžete použiť v menších obývačka aj ako konferenčný a vďaka svojej malej veľkosti ľahko zapadne.

Zdieľaj

FacebookTwitterGoogleVkontakteTumblrLinkedInPinterest


Odoberajte novinky Estilofina e-mailom

 Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. neprídete tak o žiadne dôležité informácie, zľavy a novinky.  

Tags : dizajninterierkonferenčné stolíkyObývačka
Daniel Sabol

The author Daniel Sabol

Leave a Response


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/estilofi/public_html/blog/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426