close
Design

Záhradná sezóna sa blíži! Vyberte si do záhrady dizajnový nábytok

nice terrace

Ortuť na teplomeri stúpa pomaly ale isto vyššie a my pripravujeme okrem svojich šatníkov aj svoje záhrady a terasy na jarnú a letnú sezónu. Nová sezóna si zaslúži aj výmenu nábytku za nový. Pri záhradnom nábytku je veľmi dôležitý správny výber materiálov, ktoré budú odolné aj voči horšiemu počasiu. Záhradný nábytok by mal byť však okrem toho aj štýlový a pohodlný, aby ste vo svojej záhrade radi trávili čas. Rovnako by mal ponúknuť dostatok priestoru nie len pre celú Vašu rodinu, ale aj pre všetky návštevy, ktoré vo Vašej záhrade privítate.

Materiál, ktorý sa nám najčastejšie spája so záhradou je drevo. Prírodný materiál, ktorý do prírodného prostredia dokonale zapadne a vytvorí s ním ideálnu a príjemnú harmóniu. Tá je dôležitým faktorom, ktorý má veľký vplyv na to, ako sa na terase alebo záhrade cítime. Drevo je skvelou voľbou aj vďaka čomu, že ak je správne ošetrené, je veľmi odolné aj voči nepriaznivému počasiu, s ktorým v lete, ale najmä na jar bojujeme. Drevo je zároveň jednoduché na údržbu a čistenie, preto je ideálnou voľbou pre záhradu, kde sa nábytok ľahko zašpiní.

Záhradný nábytok OCEAN je vyrobený z masívneho dreva, vďaka čomu je pevný, kvalitný a stabilný. Je vyrobený z akácie, ktorá svojou príjemnou svetlou farbou zapadne do každej záhrady alebo na terasu. Svojou veľkosťou postačí aj pre väčšiu návštevu a je jednoduchý na čistenie a údržbu. Jeho veľkou výhodou je, že je vhodný nie len do vonkajšieho, ale aj do vnútorného prostredia.

Záhradný jedálenský stôl OCEAN je vyrobený z akáciových dosiek a ja zasadený do robusného masívneho rámu, vďaka čomu je dostatočne stabilný a pevný. Je dostatočne veľký, no zároveň ho môžete umiestniť aj na balkón, ak je širší. V zime ho jednoducho môžete použiť v interiéri. Bojíte sa, že ho oblejete alebo zašpiníte? Žiaden strach, toto drevo je výborne opracované, takže ho jednoducho utriete alebo vyčistíte prípravkami na drevo.

K jedálenskému stolu OCEAN sa výborne hodí záhradná lavica OCEAN, vyrobená z rovnakého materiálu –  akácie.  Je vyrobená zo štyroch akáciových dosiek, zasadených do robusného masívneho dreveného rámu v tvare X.

 

Zdieľaj

FacebookTwitterGoogleVkontakteTumblrLinkedInPinterest


Odoberajte novinky Estilofina e-mailom

 Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. neprídete tak o žiadne dôležité informácie, zľavy a novinky.  

Tags : nabytokzáhradazahradny nabytok
Daniel Sabol

The author Daniel Sabol

Leave a Response


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/estilofi/public_html/blog/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 426