close
DesignDetská izba

Hravá, krásna a biela detská izba! Detský nábytok, ktorý budete milovať.

Detska polica EMilia

Pokiaľ ide o detský nábytok, naše oko je vždy priťahované k bielemu nábytku, vzdušným priestorom s hravými detailami, ktoré dodávajú teplo a farbu. Zariaďovanie detskej izby patrí nepochybne k jednému z najdôležitejších krokov, ktoré by ste mali pred narodením dieťaťa stihnúť. Biela detská izba je dôležitá súčasť domácnosti, ktorú by mali mať všetky deti.  Budú sa totiž vďaka nej už od malička učiť samostatnosti. Navyše budú mať svoj priestor, kde ich – až trochu vyrastú môžete pomaly učiť, ako zodpovedne pristupovať k svojim veciam. Vybrať však správny nábytok do detskej izby, ktorý nebudete musieť hneď po prvom roku meniť môže byť náročné. Navyše je dôležité vyberať nábytok, ktorý dieťa naozaj potrebuje. Nie je totiž dobré, ak je detská izba preplnená zbytočnosťami. Toto sú nevyhnutnosti, ktoré by v detskej izbe nemali chýbať. 

Biela detska izba Emilia
Biela detská izba Emilia

Biela postieľka je základ detskej izby

Ak zariaďujete prvú detskú izbu pre najmenšie deti, mali by ste v prvom rade myslieť na postieľku na spanie. Aj keď spočiatku ju možno umiestnite do spálne, neskôr, keď bude dieťa väčšie, by malo mať svoju postieľku v detskej izbe. Pri výbere postieľky myslite v prvom rade na bezpečnosť dieťaťa, nezabúdajte však ani na dizajn. Ak vyberiete štýlovú a nadčasovú postieľku, môže v nej dieťa spávať nie len pár mesiacov po narodení, ale aj keď trochu vyrastie. Ideálne je vyberať postieľku v univerzálnej bielej farbe. Jednoduchosť a nadčasovosť bielej farby Vám zaručia, že sa hodí do akéhokoľvek interiéru a navyše biela v akomkoľvek prostredí vynikne.

Detská postieľka Sky je navrhnutá tak, aby sa dala nastaviť jej dĺžka a bočné panely sú navyše odoberateľné. Vďaka tomu môžete postieľku jednoducho premeniť na posteľ pre väčšie deti. Detská postieľka Emilia je nevrhnutá tak, aby ju mohli používať deti až do veku 6 rokov. Navyše jej jednoduchý dizajn je vhodný rovnako pre chlapcov, ako aj dievčatá.

Detská postieľka Lolle
Detská postieľka Lolle

Prebaľovací pult a komoda v jednom

Prebaľovací pult nie je nevyhnutnosťou, ktorú doma určite musíte mať, je však skvelou pomôckou, ktorá Vám môže výrazne uľahčiť život. Navyše ak si dieťa od mala zvykne na jedno miesto na prebaľovanie, bude to mať dobrý vplyv aj na jeho vývoj. V našej ponuke nájdete skvelú vychytávku! Čo by ste povedali na komodu a prebaľovací pult v jednom? Ušetríte miesto v izbe a budete mať navyše aj úložný priestor na oblečenie pre dieťa.

Komoda s prebaľovacím pultom Fleur je vhodná vďaka svojmu romantickému dizajnu najmä pre dievčatá. Bonusom je bezpečnostný mechanizmus uzatvárania zásuviek. Navyše komoda má odnímateľný prebaľovací pult, vďaka čomu ho so sebou môžete aj prenášať. Ak hľadáte nábytok, ktorý bude univerzálny a bude ho môcť využívať aj chlapec, aj dievča, zvoľte radšej Komodu s prebaľovacím pultom Emilia. Vďaka odnímateľnému prebaľovaciemu pultu ju môžete používať ako komodu aj keď dieťa vyrastie.

Komoda s prebaľovacím pultom Puro
Komoda s prebaľovacím pultom Puro

 

 

Biela polica na hračky

Biela detská izba sa nezaobíde bez hračiek. Ak ich nechcete mať rozhádzané však po dome, zariaďte detskú izbu aj policou na hračky. Polica na stenu s vešiakom Emilia má dve časti na ukladanie hračiek alebo iných vecí. Spodná časť je navyše doplnená vešiakom, na ktorý môžete zavesiť napríklad čiapočky. Ak potrebujete viac úložného priestoru, či už na hračky alebo na oblečenie a iné potrebné veci, určite sa Vám bude páčiť Skriňový regál ICE. Ten poskytuje okrem niekoľkých políc aj jednu uzatvárateľnú skrinku.

Polica na stenu s vešiakom EMILIA
Polica na stenu s vešiakom EMILIA

Úloha zariadiť modernú detskú izbu je výzvou pre každého rodiča. Cieľom je totiž vytvoriť multifunkčný priestor vhodný pre oddych, hru, prácu i zábavu. Nasledujúce riadky majú ambíciu poskytnúť vám kompletné know-how, ako zariadiť modernú detskú izbu, ktorá s minimálnymi obmenami porastie spolu so svojím obyvateľom. Čítajte viac v dalšom článku tu.

Tags : biela detská izbadetská izbadetský nábytok
Miroslava Sabolová

The author Miroslava Sabolová

Leave a Response