close
Obývačky

Konferenčný stolík, ktorý nebude nuda? Stavte na naše tipy!

doll

Konferenčný stolík, ktorý nebude nuda? Stavte na naše tipy!

Ak si neviete predstaviť, aký konferenčný stolík by ste si vybrali, inšpirujte sa našimi tipmi. Môžete sa rozhodnúť pre jedinečnosť, ktorá kráča ruka v ruke s vašimi predstavami.

Obývačka je miestnosťou, kde sa stretávame s celou rodinou, a kde privítame všetky naše návštevy. Klasicky zariadenou obývačkou v tradičnom štýle síce nič nepokazíte, no predstavte si, ako by ste svoju návštevu oslnili využitím netradičného nábytku! Neuvažovali ste nikdy nad netradičným konferenčným stolíkom, ktorý by pútal všetky pohľady? Môže byť netradičný z rôznych hľadísk – netradičné materiály, netradičné prevedenie, netradičné farby. Výber je široký.

Stolík, ktorý zaujme materiálom

Väčšina z nás pozná konferenčné stolíky vyrobené z dreva, prípadne skla. Tieto materiály sú klasikou, ktorá nebude nikdy „out,“ môže sa vám však po čase omrzieť. Čo takto vyskúšať kombináciu dreva (masívu) a kovu? Skombinovaním kovových a masívnych materiálov získate zaujímavý a pútavý vzhľad, ktorý oživí obývačku a bude pôsobiť jedinečne. OSKAR je vyrobený z masívneho dreva, ktoré je postavené na štyroch tmavých kovových nohách. Kombináciou týchto dvoch kontrastných materiálov vzniká stolík, ktorý obývačku oživí. AMIA  je vyrobený kombináciou MDF a kovu a vďaka jedinečnej farebnej a materiálovej kombinácii si získa aj vaše srdce. MARLEY má celokovový dizajn, je však vyrobený kombináciou dyhy a kovu.

Konferenčný stolík je nevyhnutnou súčasťou každej obývačky. Ak je navyše navrhnutý tak, aby bol nadčasový a zapadol do každého štýlu, je to veľký bonus navyše! A taký je aj konferenčný stolík Marley, ktorý prichádza v trendovom minimalistickom prevedení. Je výsledkom práce dánskeho konceptu, ktorý sa snaží svojím nábytkom čo najviac priblížiť tým, ktorí ho používajú.
Konferenčný stolík Marley 62 cm / orech

Tvarovo dizajnové stolíky

Konferenčný stolík, ktorý máte doma, nemusí mať len okrúhly alebo obdĺžnikový tvar. Vyberte si netradičný tvar. Myslite však aj na to, aby dizajnovo, tvarovo a štýlovo ladil najmä s vašou sedačkou. Stolíky, ktoré majú netypické tvary totiž nesedia ku každej sedačke. Môžete si vybrať netradičné nohy, alebo aj netradičný tvar stolovej dosky.

DOLLIE v sebe prepája niekoľko jedinečností. Je dizajnovou kombináciou materiálov – kovu a masívu. No nie len to. Zaujme aj svojím štýlovým a netypickým prevedením. Jeho netradičný okrúhly tvar so zárezmi pôsobí jedinečne a pútavo. Stolík vďaka tomu oživí každú obývačku.

Dizajnovými nohami zaujme odkladací stolík BRISTOL. Ten okrem iného zaujme aj svojou svetlou farbou. Môžete použiť v menších obývačka aj ako konferenčný a vďaka svojej malej veľkosti ľahko zapadne.

Konferenčný stolík Bristol je súčasťou dánskeho konceptu. Ten sa snaží vytvárať nábytok, ktorý sa dotkne srdca každého, kto ho bude používať. Jeho minimalistický dizajn zapadne do akéhokoľvek priestoru a získa si pohľady všetkých. Je vyrobený z kvalitných materiálov, vďaka čomu je jeho životnosť naozaj dlhá.
Konferenčný stolík Bristol / 120 cm

 

Oslovil Vás niektorý z nápadov?  Uvažujete ako zlepšiť svoje bývanie? Napíšte nám do komentárov nižšie aký je Váš vysnívaný cieľ.

Čo by ste sa chceli dozvedieť v nasledujúcom článku o nábytku?  Tešíme sa na Vaše podnety!

Zdieľaj

FacebookTwitterGoogleVkontakteTumblrLinkedInPinterest


Tags : dizajninterierkonferenčné stolíkyObývačka
Miroslava Sabolová

The author Miroslava Sabolová

Leave a Response


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/estilofi/public_html/blog/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 454