close
kelly-sikkema-RgXO6LZbZgg-unsplash

Ako vytvoriť dokonalý domov?

Každý z nás túži po teple domova a interiéri, do ktorého sa každý deň budeme vracať s radosťou. Vychutnáme si chvíle s rodinou a priateľmi, vychutnáme si chvíle samoty. Ako však zariadiť dokonalý priestor, ktorý bude našou pýchou? V mnohých prípadoch nestačia nápady zo sociálnych sietí a potrebujeme si prizvať pomoc. Pomoc, ktorá nám dokáže ukázať cestu k vysnívanému miestu a priniesť nové nápady do celého projektu.

Prečo osloviť  interiérového dizajnéra na prípravu návrhu interiéru?

Šikovná ruka a profesionálny pohľad interiérových dizajnérov dokážu divy s veľkými i malými priestormi. Dokážu priniesť funkčnosť tam, kde doteraz vládol chaos. Potrebujete pomôcť s návrhom interiéru i vy? V tom prípade sme tu pre vás a s radosťou vám pomôžeme vyčarovať teplo domova či produktívne prostredie kancelárie. Dokážeme sa vžiť do toho, čo potrebujete a pretvoriť to na dokonale funkčný prvok. Prácou interiérového dizajnéra je vytvoriť dokonalý a príjemný priestor, v ktorom budú jeho klienti s radosťou tráviť svoj čas. Vždy pracuje s nápadmi a požiadavkami klientov, ktoré okorení kreativitou.

ZDROJ: unsplash
Návrh Interiéru

Ako prebieha celá spolupráca a návrh interiéru?

Na začiatku sa každý klient zoznámi so štyrmi prepracovanými a profesionálnymi portfóliami profesionálnych interiérových dizajnérov. Vďaka portfóliám máte možnosť zoznámiť sa nielen s ich prácami, špecifickými nápadmi a nápaditým podpisom. Máte možnosť zistiť, či sa ich štýl zhoduje s vašimi predstavami o dokonale zariadenom domove a priestore, ktorý vo vás vzbudzuje chuť pracovať a zdolávať nové prekážky. Pri tom však rozhodne nekončíme! V prípade, že si vyberiete dizajnéra, ktorý dokonale vyhovuje vašim požiadavkám, môžete sa spoločne pustiť do práce. Dizajnér vám poradí, ako správne rozmiestniť nábytok, vybrať vhodné farby či skvelé doplnky prinášajúce do interiéru nový dych. Interiérový dizajnér vám okrem drobných prác môže zariadiť i celý interiér. Návrh celej miestnosti začína na sume 200 €.

Celú komunikáciu i platbu riešite priamo s vami zvoleným dizajnérom, a tak si môžete presne stanoviť pravidlá, podľa ktorých budete postupovať. Nemusíte sa báť žiadnych mylných či zavádzajúcich informácií, ktoré vždy vznikajú pri komunikácii cez tretiu osobu. V tomto prípade sa komunikácia odohráva len medzi vami a dizajnérom.

Konzultačné hodiny – pomôžu vám správne sa rozhodnúť ZDROJ: unsplash, návrh interiéru

V mnohých prípadoch nie je pre vás rozhodnutie jednoduchou záležitosťou. Potrebujete sa dostať do obrazu a získať viac informácií o celom projekte. Dokáže interiérový dizajnér presne splniť vaše predstavy a dokážete sa spoločne naladiť na rovnakú vlnu? Túžime po tom, aby naše domovy boli skvelé a dokonalé zároveň. Z toho dôvodu má každý interiérový dizajnér vymedzené konzultačné hodiny, počas ktorých je plne k dispozícii.

Cena konzultácie je stanovená už od 18€ za hodinu. Pomôže vám nielen s rozhodnutím, ale počas konzultačných hodín vám dizajnér predstaví spôsoby, ako správne umiestniť nábytok tak, aby bola celá miestnosť dokonale rozvrhnutá. Táto informácia je mimoriadne výhodná pre majiteľov interiérov s malou rozlohou. Určite tiež vhodný výber farieb, ktorý bude dokonale korešpondovať s vašim štýlom a vkusom.

Benefity, ktoré vyplývajú zo spolupráce s interiérovým dizajnérom

Častým problémom interiérov je skromná rozloha. I s malým priestorom sa však dá skvelo čarovať. V prípade, že s pomocou interiérového dizajnéra správne zvolíte farby, vyberiete skvelé kúsky nábytku a spoľahnete sa i na jeho ďalšie rady, získate skvelý priestor. Malý priestor môže byť funkčný, štýlový a zároveň klamať vzhľadom o svojej skutočnej rozlohe. Podstatné je spoľahnúť sa na skúsené rady dizajnérov, ktorí dokážu skutočné divy. Veríme, vo vašu spokojnosť s nápadmi i riešeniami. Všetky portfólia nájdete na našej stránke www.estilofina.sk.

ZDROJ: unsplash

Z času na času sa nám stane, že si vo svojom domove potrebujeme niečo zmodernizovať, vymeniť niektoré kúsky nábytku za nové alebo iba doplniť nejaké dekoračné predmety.

Interiérový dizajnér je veľmi dobré riešenie aj keď malé úpravy by ste mohli zvládnuť, aj sami. Čítajte viac v našom ďalšom článku tu.

 

Tags : dizajnerinteriernávrh interiéru
Miroslava Sabolová

The author Miroslava Sabolová

Leave a Response