close
Spálne

Spánok – tak príjemný, potrebný a často podceňovaný.

bed-945881_1280

Príbeh najlepšieho spánku

Spánok – tak príjemný, potrebný a často podceňovaný. Pre mnohých z nás je spánok sladký balzam, ktorý slúži na osvieženie po dlhom dni plnom práce a rozličných úloh v domácnosti. Bohužiaľ, väčšina z nás skutočne kvalitný spánok ani nepozná. Nedopriavame si ho totiž v dostatočnom množstve, v správnom čase a bez toho, aby nás niečo rušilo.

Áno, je toľko vecí, ktoré sú zaujímavejšie a dôležitejšie, a času je tak málo. Ale spánok je potrebný pre naše telo rovnako ako výživa. Kvalita spánku priamo ovplyvňuje kvalitu nášho života. Našu produktivitu v práci, naše vzťahy a predovšetkým zdravie.

Ak túžite po skutočne osviežujúcom a regeneračnom odpočinku, musíte si každú noc líhať do čistej a sviežej postelekvalitným a pohodlným matracom, oporným vankúšom a príjemnou bielizňou. Značka Dormeo Vám v tejto oblasti poskytne to najlepšie a naučí Vás, ako si skutočne dobre oddýchnuť.

Manželská posteľ Lena 140 x 200 cm - staroružový zamat
Manželská posteľ Lena zaručí sladký spánok.
Manželská posteľ Lena 140 x 200 cm - staroružový zamat

15 rokov v našich spálňach

Už 15. rok sa Dormeo stará o zlepšenie kvality spánku v slovenských rodinách. S pomocou maskota – ovečky Dormíka – vzdeláva unavených a často aj ubolených spachtošov v umení zdravého spánku. Počas 15-tich rokov sa zo značky s jedným matracom stalo svetoznáme meno, ktoré má svoje miesto v miliónoch spální po celej Európe, ale aj mimo nej.

Vyše 300 rôznych výrobkov pre lepší spánok a bývanie: matrace, vankúše, prikrývky, posteľné rošty, chrániče na matrace, posteľná bielizeň a rôzne bytové doplnky zútulňujú naše domovy.

Aj spánok podlieha trendom

Značka Dormeo je hrdá na neustále inovácie, od používania revolučných materiálov, až po výrobný proces. Ako jeden z mála predajcov matracov patrí Dormeo k vlastníkom mnohých použitých technológií vo svojich výrobkoch.

Dizajnový nočný stolík Justice, 40 cm, sheesham
Dizajnový nočný stolík Justice, 40 cm, sheesham
Dizajnový nočný stolík Justice, 40 cm, sheeshamDizajnový nočný stolík Justice, 40 cm, sheesham

Medzi najnovšie inovácie v oblasti spánku patria ocenené penové pružiny Octaspring používané v matracoch Air a niektorých doplnkoch. Svojou štruktúrou medových plástov vytvárajú neuveriteľne priedušný a prispôsobivý materiál, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších.

Nechajte si poradiť od odborníkov na zdravý spánok a vstávajte svieži a plný energie v našom dalšom článku tu.

Pre kvalitný odpočinok navštívte: dormeo.sk.

Tags : kvalitný matracposteľspanok
Miroslava Sabolová

The author Miroslava Sabolová

Leave a Response