close

Schodisko

DesignDetská izbaHotel a ReštaurácieJedáleň a kuchyňaKnižnicaKuchyňaObývačkyPracovňaSchodiskoSpálne

Návrh Interiéru – Ktorého Interierového Dizajnéra Si Vyberiete?

kelly-sikkema-RgXO6LZbZgg-unsplash

Ako vytvoriť dokonalý domov?

Každý z nás túži po teple domova a interiéri, do ktorého sa každý deň budeme vracať s radosťou. Vychutnáme si chvíle s rodinou a priateľmi, vychutnáme si chvíle samoty. Ako však zariadiť dokonalý priestor, ktorý bude našou pýchou? V mnohých prípadoch nestačia nápady zo sociálnych sietí a potrebujeme si prizvať pomoc. Pomoc, ktorá nám dokáže ukázať cestu k vysnívanému miestu a priniesť nové nápady do celého projektu.

Prečo osloviť  interiérového dizajnéra na prípravu návrhu interiéru?

Šikovná ruka a profesionálny pohľad interiérových dizajnérov dokážu divy s veľkými i malými priestormi. Dokážu priniesť funkčnosť tam, kde doteraz vládol chaos. Potrebujete pomôcť s návrhom interiéru i vy? V tom prípade sme tu pre vás a s radosťou vám pomôžeme vyčarovať teplo domova či produktívne prostredie kancelárie. Dokážeme sa vžiť do toho, čo potrebujete a pretvoriť to na dokonale funkčný prvok. Prácou interiérového dizajnéra je vytvoriť dokonalý a príjemný priestor, v ktorom budú jeho klienti s radosťou tráviť svoj čas. Vždy pracuje s nápadmi a požiadavkami klientov, ktoré okorení kreativitou.

ZDROJ: unsplash
Návrh Interiéru

Ako prebieha celá spolupráca a návrh interiéru?

Na začiatku sa každý klient zoznámi so štyrmi prepracovanými a profesionálnymi portfóliami profesionálnych interiérových dizajnérov. Vďaka portfóliám máte možnosť zoznámiť sa nielen s ich prácami, špecifickými nápadmi a nápaditým podpisom. Máte možnosť zistiť, či sa ich štýl zhoduje s vašimi predstavami o dokonale zariadenom domove a priestore, ktorý vo vás vzbudzuje chuť pracovať a zdolávať nové prekážky. Pri tom však rozhodne nekončíme! V prípade, že si vyberiete dizajnéra, ktorý dokonale vyhovuje vašim požiadavkám, môžete sa spoločne pustiť do práce. Dizajnér vám poradí, ako správne rozmiestniť nábytok, vybrať vhodné farby či skvelé doplnky prinášajúce do interiéru nový dych. Interiérový dizajnér vám okrem drobných prác môže zariadiť i celý interiér. Návrh celej miestnosti začína na sume 200 €.

Celú komunikáciu i platbu riešite priamo s vami zvoleným dizajnérom, a tak si môžete presne stanoviť pravidlá, podľa ktorých budete postupovať. Nemusíte sa báť žiadnych mylných či zavádzajúcich informácií, ktoré vždy vznikajú pri komunikácii cez tretiu osobu. V tomto prípade sa komunikácia odohráva len medzi vami a dizajnérom.

Konzultačné hodiny – pomôžu vám správne sa rozhodnúť ZDROJ: unsplash, návrh interiéru

V mnohých prípadoch nie je pre vás rozhodnutie jednoduchou záležitosťou. Potrebujete sa dostať do obrazu a získať viac informácií o celom projekte. Dokáže interiérový dizajnér presne splniť vaše predstavy a dokážete sa spoločne naladiť na rovnakú vlnu? Túžime po tom, aby naše domovy boli skvelé a dokonalé zároveň. Z toho dôvodu má každý interiérový dizajnér vymedzené konzultačné hodiny, počas ktorých je plne k dispozícii.

Cena konzultácie je stanovená už od 18€ za hodinu. Pomôže vám nielen s rozhodnutím, ale počas konzultačných hodín vám dizajnér predstaví spôsoby, ako správne umiestniť nábytok tak, aby bola celá miestnosť dokonale rozvrhnutá. Táto informácia je mimoriadne výhodná pre majiteľov interiérov s malou rozlohou. Určite tiež vhodný výber farieb, ktorý bude dokonale korešpondovať s vašim štýlom a vkusom.

Benefity, ktoré vyplývajú zo spolupráce s interiérovým dizajnérom

Častým problémom interiérov je skromná rozloha. I s malým priestorom sa však dá skvelo čarovať. V prípade, že s pomocou interiérového dizajnéra správne zvolíte farby, vyberiete skvelé kúsky nábytku a spoľahnete sa i na jeho ďalšie rady, získate skvelý priestor. Malý priestor môže byť funkčný, štýlový a zároveň klamať vzhľadom o svojej skutočnej rozlohe. Podstatné je spoľahnúť sa na skúsené rady dizajnérov, ktorí dokážu skutočné divy. Veríme, vo vašu spokojnosť s nápadmi i riešeniami. Všetky portfólia nájdete na našej stránke www.estilofina.sk.

ZDROJ: unsplash

Z času na času sa nám stane, že si vo svojom domove potrebujeme niečo zmodernizovať, vymeniť niektoré kúsky nábytku za nové alebo iba doplniť nejaké dekoračné predmety.

Interiérový dizajnér je veľmi dobré riešenie aj keď malé úpravy by ste mohli zvládnuť, aj sami. Čítajte viac v našom ďalšom článku tu.

 

continue reading
Schodisko

Nápady Ako Si Na Vianoce Ozdobiť Schodisko

resize-pinterest

Ako ozdobiť schodisko vianočnými dekoráciami ? Poradíme Vám

Určite už viete to, ako si ozdobiť predsieň či verandu, vyzdobiť vianočný stromček alebo pripraviť jedálenský stôl počas sviatkov. Ak žijete v dvojpodlažnom dome alebo v podkroví, na vašom zozname by malo byť aj zdobenie vianočného schodiska. Je to jednoduchšie, ako si myslíte, a výsledok bude očarujúci.

Prinášame vám niekoľko nápadov na zdobenie, v ktorých nájdete aj tvorivé vianočné ozdoby na schody.

Vianočné schodisko Zdroj: DigsDigs
Vianočné schodisko, Zdroj: DigsDigs

Ako pridať vianočné ozdoby na schodisko

V závislosti od hmotnosti a veľkosti vianočných ozdôb budete na pripevnenie svojich ozdôb určite potrebovať obojstrannú lepiacu pásku, drôt, háčiky, priehľadnú rybársku šnúru a stuhy. Vyberte si materiál, ktorý sa hodí ku vášmu zábradliu ale aj k ostatným vianočným dekoráciám v dome.

Tajomstvom pridávania vianočných ozdôb na schody je vrstvenie.

Začnite otáčaním girlandy okolo zábradlia a pokračujte v pridávaní niektorých z nasledovných vecí tak, aby ste girlandové vlákna usporiadali k sebe navzájom čo najhustejšie:

  • svetlá,
  • ozdoby na vianočné stromčeky,
  • monogramové písma,
  • cukríky,
  • stuhy a ďalšie.
Vianočné schodisko prírodné, Zdroj: DigsDigs
Vianočné schodisko prírodné, Zdroj: DigsDigs

Pridajte na svoje schody vianočný veniec. Ten by mal byť na zábradlí vašich schodov základom vianočných ozdôb. Ako dekoráciu môžete použiť čerstvý veniec alebo umelý drôtený veniec. Girlandou zakryte alebo obtočte zábradlie na schodoch a pridajte ďalšie prvky, ako sú ozdoby, stuhy alebo svetlá, aby ste dekoráciu doplnili.

Zdroj: Christmas.365greetings
Zdroj: Christmas.365greetings
Zdroj: godfatherstyle
Zdroj: godfatherstyle

Zdobenie schodiska stuhou

Stuha patrí medzi rýchle a jednoduché spôsoby, ako schodom pridať sviatočné oživenie. Vyberte veľkú stuhu z takého materiálu, aby ste ju mohli ľahko formovať. Na internete si môžete pozrieť viacero vianočných nápadov ako možno zdobiť pomocou stuhy. Stúh na zábradlie môžete použiť aj viac.

Zdroj: DigsDigs
Zdroj: DigsDigs

Vianočné ozdoby na schodisko pomocou svetiel a sviečok

Zdobenie pomocou malých svetiel a sviečok dodá vášmu domovu počas sviatkov príjemný pocit domova. Ak v blízkosti nemáte sieťovú zásuvku alebo ak máte obavy o sviečky v blízkosti detí alebo domácich miláčikov, vyberte si LED reťazcové svietidlá napájané zpomocou bateriek alebo umelé LED sviečky.

Zdroj: DigsDigs
Zdroj: DigsDigs
Zdroj: DigsDigs
Zdroj: DigsDigs

Kreatívne vianočné ozdoby na schodisko

Chcete urobiť niečo neočakávané? Vyzdobte si schody na sviatky pomocou vianočných nápadov, ktoré vám prinášame v tomto článku. Je to vynikajúca voľba, ak ste tvoriví alebo ak chcete zapojiť do vytvárania ozdob aj deti.

Zdroj: Sitters
Zdroj: Sitters

Dlhé ponožky alebo hrubé podkolienky vám poslúžia ako ďalší zdroj vianočných ozdôb na schody. Ak nemáte krb, kde by ste vianočné ponožky zavesili, môžete ich zavesiť aj na schodisko.

 

Zdroj: Style at home
Zdroj: Style at home
Zdroj: DigsDigs
Zdroj: DigsDigs

Ďalším nápadom, ako ozdobiť vaše zábradlie je adventný kalendár, ktorý si zamilujú určite nielen vaše deti, ale aj deti vašich hostí. V adventnom kalendári na schodisku si nájdu každodenné dobroty. Na vytvorenie týchto 24 prekvapení budete potrebovať ponožky, košíky alebo darčekové taščičky.

Adventný kalendár na schodisku Zdroj: Sweet parrish place
Adventný kalendár na schodisku Zdroj: Sweet parrish place

Ozdoby na vianočné stromčeky môžu zdobiť aj vaše schody. Vyberte pár dekorácií, ktoré obvykle vešiate na vianočný stromček, ako napríklad cukríky, gule či snehové vločky a ozdobte nimi zábradlie.

Inšpirujte sa dekoráciou schodov na sviatky pomocou týchto vianočných ozdobných trikov. Takto krásne ozdovené schodisko si budete užívať počas vianočných sviatkov, keď sa každý deň budete presúvať po schodoch.

Čoskoro sú tu Vianoce! Je vaša obývačka pripravená? Poradíme vám ako na to v dalšom článku tu.

continue reading